GERİ

Timur GUDA

Timur GUDA

1966 İzmir doğumlu. Orta ve lise eğitimini İstanbul Özel İtalyan Lisesi’nde (IMI - Istituti Medi Italiani) tamamladı. 1985-89 yılları arasında lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Reklamcılık ve Pazarlama Bölümü’nde yaptı.

1966 İzmir doğumlu. Orta ve lise eğitimini İstanbul Özel İtalyan Lisesi’nde (IMI - Istituti Medi Italiani) tamamladı. 1985-89 yılları arasında lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Reklamcılık ve Pazarlama Bölümü’nde yaptı. 

1989-96 yılları arasında Net Holding bünyesindeki Net Turizm AŞ’de Dış Pazarlama Departmanı’nda İtalya Sorumlusu olarak çalıştı. 1996 yılında Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberliği Eğitimi’ni tamamlayarak çok sevdiği Anadolu toprakları üzerindeki gezilerine başladı. 1996-2001 yılları arasında Roma’da Vatikan Devleti tarafından düzenlenen “Dinler Tarihi”, “İkonografi”, “Felsefe”, “Mitoloji” ve “Anadolu’da ilk Hristiyan Toplulukları” konularındaki sertifika programlarını tamamlayarak, aynı zamanda ilgi duyduğu alanlarda bilgisini derinleştirme olanağı elde etti.

1996-2005 yılları arasında sahibi olduğu seyahat acentesi ile incoming, outgoing ve ingoing turlar düzenledi. 1996 yılından itibaren Anadolu’da Katolik hacı gruplarına eşlik etti. Hakikat arayışında olanlara hem yol gösterdi hem de bilginin ışığında kendi hakikatini aramaya devam etti. Deneyimli rehberimiz, 1997 yılından bu yana spesifik olarak İtalya’da kültür ve gurme turları başta olmak üzere; İspanya, Portekiz, Fransa, Almanya, Yunanistan ve adaları, İngiltere, Balkanlar ve Adriyatik kıyılarında Türk gruplarıyla medeniyet tarihinin izlerini sürmeyi sürdürüyor. 

Mükemmel derecede İtalyanca ve iyi derecede İngilizce bilen Guda, Doğu-Batı Yayınevi adına Francesco Petrarca’nın “Dünyanın Anlamsızlığı Üzerine” (Secretum Meum) başlıklı felsefi eserini ve Niccolo Machievelli’nin “Prens” (Principe) adlı sosyo-politik eserini İtalyancadan Türkçeye çevirdi. Hâlihazırda başka yayınevleri adına kitap çevirilerini sürdüren Guda, “Doğduğum ve çok sevdiğim İzmir’de yaşamımı sürdürmekteyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.” diyerek keyifli seyahatler diliyor.

   
TAKVİM
TUR PLANLAYICI
Nasıl bir seyahat istersiniz ?
Başlangıç Tarihi ?
Bitiş Tarihi ?
ARA
PtsSalÇarPerCumCtsPaz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
 
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? HEDİYE KART BAŞVURUSU REZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İletişim Numaranız
Katılmak İstediğiniz Tur Hediye Edilecek Tur
Kişi Sayısı
Sizi Nezaman Arayalım
Doğrulama Kodu

GÖNDER
 
HEDİYE KARTI

Antonina turizm Hediye Kart'ı dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir, dilerseniz de size hediye edilen kart ile rüya gibi bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Sevdiklerinize Hayallerinin 
Tatilini Hediye Edin!
Antonina turizm Hediye Kart, şık tasarımıyla sevdiklerinize, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve özel hissettirmek istediğiniz herkese verebileceğiniz ayrıcalıklı bir hediye... Dilediğiniz miktara karar vererek online satın alma işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Unutulmaz Bir Tatil Sizi bekliyor!
Size hediye edilen Antonina Turizm Hediye Kart'ınız sayesinde, Antoninayla dünyanın birçok köşesine gidebilirsiniz. Hediye Kart sahiplerinin tek yapması gereken Antoninanın birbirinden farklı tatil seçeneklerinden dilediğini seçip çantalarını hazırlamak!

Zarif Sunum
250, 500, 750, 1.000, 1.500 TL seçenekleriyle pratik birer hediye alternatifi olan kartlar, sunumlarıyla da dikkat çekiyor. Özel olarak tasarlanmış paketinin içerisinde son kullanma tarihi ve limitinin yer aldığı tanıtım broşürüyle birlikte sunulan Antonina Hediye Kart; farklı, prestijli ve unutulmaz bir hediye.

 

 
 
Whatsapp