İŞ BAŞVURUSU

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Antonina Turizm olarak geleceğe doğru attığımız her adımda, bizi başarıya taşıyan en önemli değerin ekibimiz olduğunun bilincindeyiz.


Antonina Turizm Ekibi Olarak;

Yaptığımız işten keyif alırız ve grup olarak organize hareket ederiz.

İş disiplinimizi bozmadan eğlenerek çalışırız. Ekip bilinci ile hareket eder ve sorumluluklarımızın farkında adımlar atarız. Her anın yaşamaya değer olduğunun bilincindeyiz. Dinamik ve çalışkan yapımız sayesinde yaratıcılıkta sınır tanımıyor, sürekli yenilikler üretiyoruz. Başarıya inancımızla ulaşacağımızı biliyoruz ve bizim gibi ekip arkadaşları ile çalışmayı hedefliyoruz.


Bu güne kadar edindiğimiz başarı, çağdaş teknoloji kullanan, eğitilmiş, çalışkan, dinamik, takım ruhuna sahip, yaratıcı, inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, kaliteli ve mutlu olan ekibimizin yaptıkları işten kıvanç duymalarından kaynaklanıyor.

Yükselme olanakları: Antonina Turizm, performans değerlendirme ve geliştirme sistemi ile çalışanlarımızın mevcut performanslarının reel olarak ölçümlenmesi ve geliştirilmesi hedeflenmiştir. Bu doğrultuda özel bir raporlama sistemlerimiz mevcuttur. Değişimler ve gelişimler paralelinde yükselme ve ilerleme koşulları tanımlanmış olup, her bir birey kariyer gelişimleri doğrultusunda teşvik edilmektedir.
 

Antonina Turizm ekibini oluşturan seçimlerimizde temel değerlerimiz;

 • Araştırmacılık
 • Sistemli çalışmak
 • Kalite standartlarını önemsemek
 • Süreklilik
 • Mücadelecilik
 • Güvenilirlik
 • Çalışkan olmak
 • Sorumluluk sahibi olmak
 • İnisiyatif alabilmek
 • Dürüst olmak
 • İş ahlakını önemsemek

 

Temel değerlerimiz sizin de değerleriniz ise ve ekibimizin bir üyesi olmak isterseniz info@antoninaturizm.com adresimize CV’nizi gönderebilirsiniz. 

    
TAKVİM
TUR PLANLAYICI
Nasıl bir seyahat istersiniz ?
Başlangıç Tarihi ?
Bitiş Tarihi ?
ARA
PtsSalÇarPerCumCtsPaz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
 
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? HEDİYE KART BAŞVURUSU REZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İletişim Numaranız
Katılmak İstediğiniz Tur Hediye Edilecek Tur
Kişi Sayısı
Sizi Nezaman Arayalım
Doğrulama Kodu

GÖNDER
 
HEDİYE KARTI

Antonina turizm Hediye Kart'ı dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir, dilerseniz de size hediye edilen kart ile rüya gibi bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Sevdiklerinize Hayallerinin 
Tatilini Hediye Edin!
Antonina turizm Hediye Kart, şık tasarımıyla sevdiklerinize, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve özel hissettirmek istediğiniz herkese verebileceğiniz ayrıcalıklı bir hediye... Dilediğiniz miktara karar vererek online satın alma işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Unutulmaz Bir Tatil Sizi bekliyor!
Size hediye edilen Antonina Turizm Hediye Kart'ınız sayesinde, Antoninayla dünyanın birçok köşesine gidebilirsiniz. Hediye Kart sahiplerinin tek yapması gereken Antoninanın birbirinden farklı tatil seçeneklerinden dilediğini seçip çantalarını hazırlamak!

Zarif Sunum
250, 500, 750, 1.000, 1.500 TL seçenekleriyle pratik birer hediye alternatifi olan kartlar, sunumlarıyla da dikkat çekiyor. Özel olarak tasarlanmış paketinin içerisinde son kullanma tarihi ve limitinin yer aldığı tanıtım broşürüyle birlikte sunulan Antonina Hediye Kart; farklı, prestijli ve unutulmaz bir hediye.

 

 
 
Whatsapp