Untitled Document
Untitled Document
 
Untitled Document
Untitled Document ANASAYFA | ANTONİNA HAKKINDA | ATİLLA TUNA'DAN | GEZİYE ÇIKARKEN | TUR LİDERLERİ | BASINDA ANTONİNA | SİZDEN GELEN | İLETİŞİM
Untitled Document
   2015 YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI
   2014 İSTANBUL KÜLTÜR TURLARI
   2014 YURT İÇİ KÜLTÜR TURLARI
   2014 YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI
   2015 İSTANBUL KÜLTÜR TURLARI
   2014 TREN TURLARI
   GEMİ TURLARI
   SALON İSTANBUL
   ARKEOLOJİ TURLARI
   EHL-İ KEYF TURLARI
   EDEBİYAT TURLARI
  TURLARIMIZDAN VİDEOLAR
   ŞİRKETLERE ÖZEL
   NOSTALJİK DOLMUŞLAR
   DENİZ FENERLERİ TURİZMİ
   KATILIM-İPTAL-SİGORTA BİLGİLERİ

 • Tur Bilgisi
 • Tur Programı
 • Tur Lideri
 • Tarih / Fiyat
 • Yararlı Bilgiler
 • Rezervasyon Talebi
 • Foto Galeri
 
   

BELGRAD'TA YILBAŞI "Çingeneler Zamanı"

Tur Tarihi : 31 Aralık 2009, Perşembe - 3 Ocak 2010, Pazar
Tur Lideri : Atilla Tuna

Unutulmaz bir yılbaşı geçireceğinize söz veriyoruz.

   

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Belgrad Yılbaşı Turu 31 Aralık 2009 - 03 Ocak 2010

1.GÜN:
 31.12.2009
   31 Aralık 2009, Perşembe / BELGRAD
 
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde 11.00’de rehberimiz ile buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1441 sayılı uçuşu ile saat 13.05’te hareket ediyor ve saat 13.45’te Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a varıyoruz. Otobüsümüz ve yerel rehberimiz ile buluştuktan sonra Belgrad’a gidiyor ve iki saatlik panoramik tur yapıyoruz. Yeni Belgrad ve Sava Nehri’nin sol yakası, Dedinje yerleşimi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Ulusal Müze’yi görüyor ardından otelimize yerleşiyoruz. Belgrad şehir gezimizde, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan ve Askeri Müze'yi geziyoruz. Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ve Meryem Ana Gül Kilisesi’ni ziyaretin ardından Knez Mihalova Caddesi üzerinde yürümeye başlıyoruz. Prensen Ljubica Residansı ve Ortodoks Katedrali’ni ziyaret ediyor, ardından serbest zaman alıyoruz.
Yılbaşı Gala Yemeği için Tuna Nehri üzerinde bulunan Belgrad’ın en şık tekne restoranına geliyoruz. “Çingeneler Zamanı” filminin film müziklerini yapan Goran Bregoviç’in müzik parçaları eşliğinde eğleniyor ve yerel tadlardan ve limitsiz içkiden oluşan mönümüzle ziyafet alıyoruz.
   
 
   
 

2.GÜN:
 01.01.2010
   1 Ocak 2010, Cuma / BELGRAD-KRUŞEDOL-SREMSKİ KARLOVAC-NOVI SAD - BEGRAD
 
Kahvaltının ardından saat 09.00’da hareket ediyor ve bir saat sonra Kruşedol Manastırı’na geliyoruz. Kral Milan Obrenoviç ve Arsenije Çarnoyeviç’in mezarını görüyor ardından Sremski Karlovac’a geliyoruz. Öğlen yemeği molasının ardından Vojvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a geliyoruz. Panoramik turun ardından hareket ediyor ve Belgrad’a varıyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
   
 
   
 

3.GÜN:
 02.01.2010
   2 Ocak 2010, Cumartesi / BELGRAD - NİŞ - BELGRAD
 
Kahvaltının ardından saat 08.00’de hareket ediyor ve üç saat sonra Niş’e geliyoruz. Osmanlı Kalesi, Hamam, Bali Bey Camii’ni geziyor ardından öğlen yemeği için mola veriyoruz. Molanın ardından Türk sivil mimari örneklerinin görüldüğü Kazancılar Sokağı, Stamboliya Konağı’ni ziyaretin ardından Kelle Kule’ye gidiyoruz. Ziyaretlerin ardından hareket ediyor ve üç saat sonra Belgrad’a geliyoruz.
   
 
   
 

4.GÜN:
 03.01.2010
   3 Ocak 2010, Pazar / BELGRAD - İSTANBUL
 
Kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Saat 12.30’da hareket ediyor ve yarım saat sonra havaalanına geliyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1442 sayılı seferi ile saat 14.40’ta hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havaalanı’na saat 17.15’te varıyoruz.
   
 
   
 

Tur Lideri :   Atilla Tuna

Üsküp (Makedonya) doğumludur. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünden mezun oldu. Lisansüstü öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde sürdürdü. İngilizce, Makedonca, Sırpça ve Hırvatça dillerinde Profesyonel Turist Rehberi'dir. 1998 yılında Antonina Turizm'i kurdu. İstanbul şehrinin kültürel ve mimari mirasının korunması amacıyla kurulan Şehristanbul Derneği Başkanlığı görevini yürütüyor. TÜRSAB Boğaziçi BYK üyeliği yaptı (2003-2005). 14. ve 15.Galata Şenliği ve 1.Uluslararası Galata Festivali "Galata FEST" Direktörlüğü yaptı. Halen İstanbul Balık Festivali'nin Festival Direktörü'dür. Beyoğlu Turizm Geliştirme Platformu üyeliğinde bulundu(2003-2004). Nostaljik Dolmuşlar, Hazine Avı, Kutu Avı, Istanbul Walks gibi turizme yeni anlayış getiren projelerin yöneticiliğini yapmaktadır. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, İstanbul Ticaret Odası, Eminönü 2010 Dünya Başkenti, İstanbul Rehberler Odası, Rumeli Türkleri Dayanışma Derneği, Gezginler Kulübü, Rumeli Yönetici ve İşadamları Derneği (RUYİAD) ve Teşvikiye Rotary Kulübü üyesidir. “Bursa Yeni Kaplıca-The Yeni Kalplıca Bath in Bursa” adlı bilimsel bir kitabı, çeşitli gazete ve dergilerde yayınlanmış makaleleri vardır. 50’yi aşkın ülkeyi gezmiştir. Sibel Tuna ile evli ve bir çocuk babasıdır. Atilla ilkokulu Üsküp’ün Tefeyyüz İlkokulu’nda, liseyi de yine Üsküp’te Cvetan Dimov Lisesi’nde tamamlamıştır. Çocukluğu ve ilk gençlik yılları Üsküp’te geçmiştir. Makedonya’da Türkçe günlük olarak çıkan Birlik gazetesinde çalışan gazeteci babası Celal Tuna’nın görev icabı Makedonya’yı köy köy-kasaba kasaba dolaştığı birçok gezisine katılmıştır. Atilla bu gezilerini bugün profesyonel bir turizmci olarak sürdürmektedir. Türkiye’den Makedonya’ya her yıl çok sayıda gruba rehberlik yapmaktadır. Makedonya’nın tüm şehirlerini, köylerini ve kasabalarını adım adım gezmiş ve gezmeye devam eden Atilla yılın 30 gününü Makedonya’da geçirmektedir. Makedonya’nın kültürü, gelenekleri, sosyal ve siyasal yapısı ile ilgili çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış yazı ve makaleleri vardır.
 
 
 
 
Tarih :  31 Aralık 2009, Perşembe - 3 Ocak 2010, Pazar
   
Fiyat :   İki Kişilik Odada Kişi Başı : 795 €0,00 TL
 Tek kişilik Oda Farkı : 125 €0,00 TL
*Kur'a Bağlı Olarak TL Fiyatı 24.07.2014 İçin Geçerlidir.
   
 
 
 
  Ücrete Dahil Olanlar

Fiyata dahil olan hizmetler:

* Belgrad’ı Sanat Tarihçi Atilla Tuna eşliğinde gezebilme farkı
* Beş yıldızlı Belgrad Continental Hotelde 3 gece oda ve kahvaltılı konaklama
* Lüx Nehir Teknesinde Muzikli yemekli limitsiz içkili Yılbaşı eğlencesi
* 5* Belgrad Continental Hotelde 2 Akşam yemeği
* Türk  Hava Yolları ile İstanbul – Belgrad – İstanbul uçak bileti
* Klimalı otobüs ile ulaşım
* Müze giriş ücretleri
* Tur bilgi notları
 
  Ücrete Dahil Olmayanlar

Dahil olmayanlar:

* Havalimanı vergisi (95,00 €)
* THY Hizmet bedeli (25,00 €)
* Öğlen yemekleri
* Yurt dışı çıkış harcı (15,00 YTL)
* Seyahat Sigortası (15,00 €)
* Otel Ekstraları

 
 

En kısa zamanda Vize bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.

Rezervasyon yaptırmak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönder düğmesine tıklayın
 
 
Adınız Soyadınız: Boş Geçemezsiniz.
Email: Boş GeçemezsinizUygun Bir Mail adresi giriniz.
Adres:
Telefon:
Kişi Sayısı:
Mesaj:
 

 

 
 •  
   
   
   
   
   
   
 
 
  Untitled Document © Bu sitenin tasarımı fotoğrafları ve yazı içeriği ANTONİNA TURİZM tarafından tescil edilmiştir. İzinsiz kopyalanamaz                                Designed by Antonina Turizm 2009
Halaskargazi Cad. No:9 Kat:1 D:1 Harbiye - Istanbul, Turkiye | Tel : +90 (212) 292 28 74 - 75  +90 (212) 245 52 16 Fax: +90 (212) 245 39 68       info@antoninaturizm.com    Tren Turları | Küba Turu | Transsibirya Turu